ГЛАВНАЯ
 

Клочко Сніжана Євгеніївна

e-mail:snega-klo4ko@ukr.net

 тел. (050)215-64-70 

Професійна психологічна допомога

Досвід роботи більше 10 років

Освіта:

2000 рік – закінчила СДПУ ім. А. С. Макаренка, фак.-т «Історія та практична психологія»

Січень-Грудень 2003 – взяла участь у 80-годинному циклі психоаналітичного тренінгу особистісного зростання. Відділ освіти Сумської міської ради. Центр практичної психології і соціальної роботи.(Хайчина В.М.)

2006 рік – навчалася на факультеті підвищення кваліфікації Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за спеціальністю «Практичний психолог»

Листопад 2006 рік – Грудень 2007 – навчалася та закінчила освітню програму Iступеню – 98 годин «Введення в гештальт-терапію / гештальт-консальтування. Контакт з собою та іншими» Московського Інституту Гештальт та Психодрами.(Маринушкина О.Є.)

Квітень 2006 – пройшла базовий курс «Коучинг особистої ефективності». Незалежний центр соціально-психологічної підтримки та допомоги. (С.Усов)

Вересень 2010 – пройшла 6 сесій Балінтовських груп. Асоціація психотерапевтів та психоаналітиків України (В.Газолішин,Ю.Смірнов)

Листопад 2010 – приймала участь у семінарі «Сексуальність і Гештальт» I модуль 12 подвійних сесій під супервізією ЄАП (І.Василик)

Грудень 2010 – приймала участь у семінарі «Етнічні принципи в психотерапії. Етнічні аспекти роботи зі смертю» Під супервізією УСП (Б.Дацишин)

Лютий 2011 - взяла участь у 16-годинному психологічному тренінгу " На встречу к ребенку", Український інститут дитячо-юнацької психотерапії та психологічного консультування (Манастирна Я., Мирославська В.)

Березень 2011 – приймала участь у теоретично-супервізійному семінарі «Етнічні принципи в психотерапії. Робота зі сновидіннями» Під супервізією УСП (Б.Дацишин)

Травень 2011 – приймала участь у конференції «Психотерапія в сучасному суспільстві : ілюзії і реальність» Під супервізією УСП (Лимаренко Я.)

 

Напрямки діяльності:

-         кризові стани

-         суїцидальні тенденції

-         пошук сенсу життя